Bestuur Urnerijk

Secretariaat:
Elzenweg 27
6601 HJ. Wijchen 
E-mail: info@urnerijk.nl

Het bestuur van het Urnerijk bestaat uit:


Mathieu Uijen
  • Voorzitter
  • Prinsenproclamatie / 11/11 Spektakel
  • Sleuteloverdracht
  • Kroegentocht leden club van 111
mathieu@urnerijk.nl

Leon Cobussen
  • Secretaris
  • Vrolijke Kweakert
leon@urnerijk.nl

Maartje Schraven
  • Penningmeester
  • Club van 111
  • Prinsengroep begeleiding
maartje@urnerijk.nl

Marlon Burgers
  • Algemeen bestuurslid
  • Jeugdcommissie
  • Jeugdprinsentreffen
marlon@urnerijk.nl

Jurgen van de Groes
  • Algemeen bestuurslid
  • Website en Social Media
  • Sponsoring
jurgen@urnerijk.nl

Michel Hendriks
  • Algemeen bestuurslid
  • Optocht: de Wijchense reut
  • Prinsenreceptie
michel@urnerijk.nl

Solange Litjes
  • Algemeen bestuurslid
  • Jeugdcommissie
  • Jeugdprinsentreffen
Solange@urnerijk.nl

Dennis Peters
  • Algemeen bestuurslid
  • Prinsengroepbegeleiding
dennis@urnerijk.nl

Monique van Schijndel
  • Algemeen bestuurslid
  • Carnaval van Toen
  • Naamsverandering
monique@urnerijk.nl